Wyjątkowe lampy

Sposoby na stylowe wnętrze – Lampy Flos jako element aranżacji

Wiele osób podczas urządzania wnętrza swojego domu może zadawać sobie pytanie, w jaki sposób można jeszcze poprawić wystrój. Szczególnie zwraca się na to uwagę w pomieszczeniach, w których spędza się dużo czasu, jak na przykład salon, kuchnia, czy sypialnia. Ciepły klimat i miły nastrój jest ważny nie tylko ze względu na aspekty wizualne, ale także, dla naszego relaksu i odpoczynku.

Wyjątkowe lampy

W poprawie aranżacji każdego wnętrza oraz w budowaniu klimatu istotne jest odpowiednie światło. Wiele osób może nie zdawać sobie sprawy z tego, jak barwa światła wpływa na nasze postrzeganie przestrzeni oraz na samopoczucie przebywających w pokoju osób. Ponieważ z kolei źródło światła często przyciąga uwagę, warto zadbać o to, żeby również lampy w salonie były stylowe i piękne. Takimi produktami są Flos lampy, które zachwycają swoją konstrukcją na całym świecie, dając przy tym przyjemne światło i pozwalając domownikom wprowadzić się w przyjemny stan relaksu.

Możemy czerpać z bogactwa oferty, jaką kieruje do swoich klientów producent pięknych  lamp i dopasować je do każdej przestrzeni. Na przykład lampa Antiola dopełni wystrój romantycznej sypialni, a lampa GLOBE idealnie sprawdzi się w gabinetach i sypialniach – podobnie jak model lampy Flos GLO-BALL.

1. Jak dobrać oświetlenie Flos do salonu?

Wiele zależy od ogólnego wystroju naszego domu i klimatu, jaki chcemy w nim stworzyć. Bez wątpienia jednak w większości salonów dobrze sprawdzają się lampy sufitowe lub lampy wiszące. Powinny znajdować się one w centralnej części pomieszczenia, aby oświetlały jak największy obszar. Dodatkowo tak zaaranżowane oświetlenie sprawi, że całe wnętrze będzie bardziej harmonijne. Lampy wiszące występują w wielu stylach: vintage, modern, industrial, czy glamour, dlatego też bez problemu można znaleźć taką, która najbardziej będzie trafiać w gust klienta.

Jeśli chodzi o materiały, z których są wykonane, należy wymienić przynajmniej niektóre z najpopularniejszych. Metalowe lampy o industrialnym, stonowanym designie świetnie prezentują się zarówno w aranżacjach loftowych, jak i minimalistycznych nowoczesnych wnętrzach. Szklane lampy prezentują się rewelacyjnie, a jedną z ich wielkich zalet jest to, że światło przechodzi przez nie całkowicie i oświetla ogromną przestrzeń. Powszechnie znane są również lampy z kloszami z tkaniny. Materiał oferuje niższą przepuszczalność światła, ale pozwala na stworzenie bardziej intymnego oświetlenia. Taką lampę można także zastosować w takich miejscach jak sypialnie czy przedpokoje.

Oczywiście ilość źródeł światła także może mieć znaczenie. Jeżeli chcemy, aby salon był przyjemnym miejscem do spędzania czasu warto zadbać, aby znalazły się w nim także boczne światła. Tutaj świetnie sprawdzą się Flos lampy typu Flos Romeo. Natomiast jeśli chodzi o lampy wiszące warto przyjrzeć się modelom Flos Smithfield’s i wybrać najbardziej odpowiedni kolor obudowy.

2. Lampa Flos – jak zmienia aranżację pomieszczenia

Innowacje Flos pozwalają więc na zaaranżowanie każdej przestrzeni w nowatorski i ciekawy sposób. Wprowadzają do domu nutkę nowoczesnego klimatu, jednak w wydaniu pasującym także do wystroju industrialnego. Temperatura światła natomiast jest przyjemna i odpowiednia, dzięki czemu domownicy nie będą odczuwać zmęczenia sztucznym oświetleniem. Lampy firmy Flos oferują szeroki wybór produktów, które projektowane są przez prawdziwych artystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like