Inteligentny zamek do drzwi - co musisz o nim wiedzieć

Inteligentny zamek do drzwi – co musisz o nim wiedzieć?

Na rynku dostępnych jest wiele, inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań pozwalających na otwieranie drzwi wejściowych lub wewnętrznych bez użycia tradycyjnego klucza. Jednym z nich jest montowanie w drzwiach zamka Tedee, który cieszy się coraz większą popularnością wśród milionów użytkowników na całym świecie.

W czym pomaga inteligentny zamek

Rozpoczynając rozważania odnośnie tego czy warto inwestować w zamek Tedee oraz zbierając informacje w kwestiach jego użytkowania należy w pierwszej kolejności skupić się na jego zastosowaniu. Zamek Tedee umożliwia przede wszystkim zdalne otwieranie drzwi (bez konieczności przebywania w ich pobliżu).  W czym to pomaga? Domownicy nie mający pewności czy zamknęli drzwi wychodząc z domu mogą w dowolnym momencie zweryfikować to za pomocą odpowiedniej aplikacji. Zamek Tedee cieszy się szczególną popularnością wśród rodzin z dziećmi – rodzice doceniają fakt, iż na przykład przebywając w pracy lub na zakupach mogą sprawdzić czy ich dziecko nie zapomniało zamknąć drzwi. Dedykowana aplikacja informuje użytkownika każdorazowo o otwarciu drzwi w związku z czym ma on możliwość weryfikacji tego czy do domu dostał się ktoś, kogo obecność nie jest pożądana. Jakie jeszcze zastosowania ma zamek Tedee? Jego posiadacze mogą udzielić zdalnego dostępu do domu lub mieszkania osobom mającym zająć się posiadłością w trakcie ich nieobecności lub też najemcom. Jest to o tyle istotne, że wówczas nie następuje konieczność fizycznego przekazania kluczy. Jest to metoda nie tylko wygodna, ale także bezpieczna, gdyż wręczenie komuś kluczy wiąże się z ryzykiem ich zduplikowania bez zgody i wiedzy właściciela. Dodatkową korzyścią z posiadania tego zamka jest możliwość nadania innym odpowiedniego statusu: właściciela, administratora czy też gościa.

Funkcje zamka Tedee

Zamek Tedee jest innowacyjnym rozwiązaniem łączącym w sobie funkcjonalność z nowoczesnymi technologiami. Wyposażony został w „Bridge” czyli router Wi-Fi/Bluetooth, który umożliwia połączenie zamka z internetem oraz sterowanie zamkiem za pośrednictwem specjalnie zaprojektowanych w tym celu aplikacji. Za sprawą Bridge możliwe jest kontrolowanie dostępu do posiadłości z dowolnego miejsca na ziemi – o ile posiadamy połączenie z internetem. Zamkiem można sterować za pośrednictwem smartfona lub też zegarka marki Apple w związku z czym tradycyjne klucze okazują się być całkowicie zbędne. Dodatkowo zamek Tedee pozwala nam na uniknięcie konieczności dotykania klamek, co jest szczególnie przydatne zwłaszcza gdy mamy zajęte ręce, a chcemy dostać się do wnętrza domu lub mieszkania. Tedee wysyła powiadomienia o otwarciu drzwi oraz zapisuje wszelkie dane w dzienniku zdarzeń – można je odczytać za pośrednictwem aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Zalety styropianu grafitowego

Renowa oferuje styropian granitowy, który dzięki licznym zaletom pozwala na przeprowadzenie prac dociepleniowych i remontowych. Jesteśmy hurtownią, działającą na rynku od 2016 roku. Siedzibą firmy jest Warszawa. Można sprawdzić nasz…
Zobacz