Jak wybrać i dlaczego warto kupić odkurzacz bezprzewodowy 3 zalety

Jak wybrać i dlaczego warto kupić odkurzacz bezprzewodowy? 3 zalety

Tradycyjny odkurzacz ma jedną zaletę i cały szereg wag. Do minusów tradycyjnych odkurzaczy zaliczymy trudność w przenoszeniu i przechowywaniu, kompletny brak mobilności i ten nieszczęsny kabel zasilający, który blokuje Ci ruchy w najmniej oczekiwanym momencie. Ale tej jednej korzyści nie można mu odmówić. Klasyczny odkurzacz, mimo tych wszystkich mankamentów, świetnie spełnia swoje zadanie i umożliwia Ci szybkie oraz dokładne sprzątanie. Bezprzewodowe odkurzacze pionowe robią dokładnie to samo, ale zamiast wymienionych wad zapewniają listę dodatkowych korzyści. W tym artykule poznasz 3 zalety, dla których warto kupić bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Ponadto dowiesz się, jak wybrać takie urządzenie. Z taką wiedzą szybko wybierzesz idealny odkurzacz, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy!

1. Bezprzewodowe odkurzacze piorące są lekkie i kompaktowe

Koniec z dźwiganiem kilkukilogramowego odkurzacza, który swoją konstrukcją nie ułatwia przenoszenia. Przeciętny odkurzacz bezprzewodowy waży tylko 3 kilogramy. Dzięki temu jego codzienne użytkowanie jest maksymalnie komfortowe. Korzystanie z tego typu odkurzacza nie wymaga regularnego dźwigania ponad 6-kilogramowej maszyny. Zamiast tego możesz z lekkością sprzątać kolejne pomieszczenia. Taką wygodę zapewni Ci jedynie odkurzacz bezprzewodowy i możesz to bardzo szybko sprawdzić. Wystarczy, że przejdziesz do kategorii odkurzacze w dowolnym sklepie internetowym. Kiedy już to zrobisz, przefiltruj znalezione urządzenia na podstawie wagi. Wpisz, że odkurzacz ma ważyć maksymalnie 3 kilogramy. Nie znajdziesz tam ani jednego klasycznego odkurzacza. Brak przewodu to gwarancja lekkości, kompaktowej konstrukcji i komfortu w codziennym użytkowaniu.

2. Brak kabla, czyli swobodne i nieograniczone ruchy

Przy każdorazowym sprzątaniu tradycyjnym odkurzaczem tracisz kilkanaście minut na przepinanie kabla z jednego gniazdka do drugiego. Zawsze w najmniej oczekiwanym momencie okazuje się, że przewód się kończy i musisz na chwilę przerwać wykonywanie tego nielubianego obowiązku. Kiedy masz odkurzacz bezprzewodowy, nie musisz zmagać się z takimi problemami. Kabla nie ma, więc nie tracisz czasu na przełączanie go między gniazdkami. Ponadto masz nieograniczony zakres ruchów. Kabel nie pląta się pod nogami, nie ogranicza Cię w sprzątaniu i nie musisz zwracać na niego uwagi. Dzięki temu możesz szybko, skutecznie i stosunkowo przyjemnie posprzątać mieszkanie. Takie możliwości zapewniają odkurzacze Bissell, które oferują świetne parametry w dobrej cenie. Kliknij link i sprawdź sam!

Sprawdź:  Głośniki Bluetooth — czym się kierować przy ich wyborze?

3. Nie będziesz mieć problemów z przechowywaniem, bo zmieścisz go wszędzie

Przechowywanie to kolejny duży problem przy klasycznych odkurzaczach. Odkurzacz bezprzewodowy jest w tym obszarze bezproblemowy. Zamiast ponad 6-kilogramowego klocka zajmującego mnóstwo miejsca, będziesz mieć do schowania smukły i lekki odkurzacz bezprzewodowy, który zmieści się wszędzie i nie będzie wymagał regularnego przestawiania. To kolejna zaleta zapewniająca maksymalny komfort codziennego użytku takiego odkurzacza.

Moc silnika to nie wszystko – Na co jeszcze musisz zwrócić uwagę, kiedy kupujesz bezprzewodowy odkurzacz? 6 rzeczy

Moc silnika to bardzo ważny parametr. Ale nie jedyny, który musisz wziąć pod uwagę przy wyborze. Przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego sprawdź jeszcze:

  • poziom hałasu,
  • moc ssania,
  • system filtracji, czyli typ filtra,
  • rodzaj akumulatora,
  • czas pracy urządzenia,
  • pojemność zbiornika na kurz.

Kiedy sprawdzisz wszystkie wymienione parametry, będziesz miał wszystkie informacje niezbędne przy wyborze idealnego odkurzacza.

Podsumowanie

Tradycyjne odkurzacze powoli usuwają się z rynku na rzecz bezprzewodowych rozwiązań. Nie bez powodu. Odkurzacze bez kabla zapewniają lekkość w codziennym użytkowaniu, pełną swobodę ruchów i brak problemów z przechowywaniem. Taki zestaw sprawia, że odkurzacze bezprzewodowe stają się coraz popularniejsze. Pamiętaj, żeby przy wyborze swojego odkurzacza bez kabla uwzględnić moc silnika i 6 parametrów wymienionych w dzisiejszym artykule. Dzięki temu z łatwością wybierzesz idealne urządzenie. Sprawdź sam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Pastelowe farby w aranżacji łazienki

Kolory pastelowe dziś z powodzeniem stosuje się w różnych stylach dekoracyjnych i niemal wszystkich domowych przestrzeniach. Barwy te doskonale ze sobą współgrają, dlatego bez obaw można je łączyć w kompozycje,…
Zobacz

Zalety styropianu grafitowego

Renowa oferuje styropian granitowy, który dzięki licznym zaletom pozwala na przeprowadzenie prac dociepleniowych i remontowych. Jesteśmy hurtownią, działającą na rynku od 2016 roku. Siedzibą firmy jest Warszawa. Można sprawdzić nasz…
Zobacz