Ściana codziennie inna - farby magnetyczne

Ściana codziennie inna – farby magnetyczne

Wśród licznych sposobów na kreatywną aranżację naszego wnętrza, opcja pomalowania ściany farbą magnetyczną wyróżnia się jako ciekawe i nowoczesne rozwiązanie. Dzięki Tikkurila Magnetic możesz zrealizować ten oryginalny pomysł. Co więcej, nie musisz ograniczać się do jednego koloru, bowiem farba magnetyczna jest tylko bazą pod farbę nawierzchniową, którą można zastosować w dowolnym odcieniu z palety barw Tikkurila. Nie ma obawy, farba nie straci swoich właściwości magnetycznych.

Nowoczesne farby magnetyczne

Minęły już czasy, kiedy poszczególnym pomieszczeniom nadawano jednolite barwy, które nie rzucały się w oczy i służyły jedynie za tło. Obecnie wykorzystujemy ściany jako pełnoprawny element aranżacji wnętrza. Rozważamy różnego rodzaju koncepty i konfiguracje,  poszukując sposobów na jak najpełniejsze wykorzystanie dostępnej powierzchni. Każdą kreatywną osobę, która lubi planować wystrój wnętrza, ucieszą nowe możliwości aranżacyjne, jakie daje farba magnetyczna. Farba Tikkurila Magnetic posiada właściwości magnetyczne i daje wiele opcji dekoracji takiej ściany!

Farba magnetyczna w pokojach dziecięcych i młodzieżowych 

Najbardziej oczywistym pomysłem jest aplikacja farby magnetycznej w pokoju dziecięcym. Dzięki temu nasza pociecha może bawić się kolorowymi magnesami dopasowanymi do jej wieku. Tego typu rozwiązanie z powodzeniem posłuży jako tablica, na której można układać słowa, przyczepiać rysunki lub zdjęcia. 

Pokój dla nastolatka a farba magnetyczna

Tikkurila Magnetic idealnie sprawdzi się także w pomieszczeniu należącym do nastolatka. Wiek dojrzewania to czas zmian gustów i preferencji, zatem praktyczna możliwość dowolnego zmieniania aranżacji będzie z pewnością dużym atutem. Bez konieczności dziurawienia powierzchni gwoździami czy pinezkami, możemy dowolnie przypinać i odpinać ulubione plakaty, zdjęcia itp. 

Funkcjonalna ściana dla dorosłych

Ściana magnetyczna nie jest jednak domeną wyłącznie młodszego pokolenia. Osoba dorosła wykorzysta ją jako przestrzeń do kolekcjonowania fotografii, mocowania ważnych informacji oraz przypominajek. Tego typu powierzchnia zastąpi tablicę korkową, która nie zawsze wygląda estetycznie, a po pewnym czasie się zużywa. Specjalna płaszczyzna o właściwościach magnetycznych spodoba się także wzrokowcom, którzy umieszczą na niej materiały wizualne ułatwiające pracę lub organizację życia domowego.. 

Sprawdź:  Panele winylowe – obalamy mity!

Świętowanie i dekoracje na ścianie magnetycznej

Warto również wspomnieć o potencjale aranżacyjnym, jaki daje wykorzystanie farby magnetycznej w naszym domu. Za pomocą magnesów możemy szybko stworzyć tematyczną dekorację lub okolicznościowy napis. Taki pokój szybko stanie się miejscem, w którym każdy z domowników będzie realizował swoje twórcze pomysły! 

www.tikkurila.pl

Fot. Tikkurila

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like