Nowoczesne sterowanie domem – zarządzaj instalacjami bezprzewodowo

Nowoczesne sterowanie domem – zarządzaj instalacjami bezprzewodowo

Chcesz korzystać ze swojego domu jeszcze wygodniej? Zależy Ci na dodatkowych oszczędnościach na ogrzewaniu? Ważna jest dla Ciebie ochrona środowiska naturalnego? Skorzystaj z najnowszych rozwiązań w dziedzinie sterowania domem i zarządzaj nim bezprzewodowo!

Systemy Smart Home

Coraz więcej polskich domów wykorzystuje zaawansowane systemy Smart Home – inteligentnego domu, za pomocą których można zarządzać różnymi ich obszarami, aby korzystać z nich jeszcze wygodniej, bezpieczniej, ale również oszczędniej. Systemy inteligentnego domu oferują obecnie kompleksowe rozwiązania przeznaczone zarówno do nowych budynków, jak również do tych już istniejących. Za pomocą bezprzewodowej transmisji możliwe jest uzyskanie połączenia wszystkich kluczowych elementów dla niezawodnego, komfortowego działania – także ze sterowaniem poza domem.

Za pomocą systemów bezprzewodowych można zarządzać:

 • ogrzewaniem grzejnikowym, podłogowym i nadmuchowym
 • kotłami na różne rodzaje paliw
 • pompą do CO
 • ogrzewaniem elektrycznym
 • kolektorami solarnymi

Dodatkowo, w zależności od wybranego systemu, można również zarządzać jego innymi elementami, na przykład oświetleniem, klimatyzacją, wentylacją, osłonami okiennymi, bramami wjazdowymi i garażowymi, a nawet poszczególnymi elementami, na przykład systemami audio.

Dlaczego warto zainwestować w systemy inteligentnego domu?

Dzięki szerokim możliwościom, jakie dają systemy Smart Home, można uzyskać dużo korzyści zauważalnych nie tylko w sferze komfortu. Na szczególną uwagę zasługują systemy wspierające instalacje ogrzewania, ponieważ to właśnie one mogą zaoferować swoim użytkownikom największe oszczędności.

Wśród najważniejszych zalet systemów zarządzania ogrzewaniem znajdują się:

 • zmniejszenie kosztów ogrzewania
 • automatyczne zarządzanie pracą kotłów, pomp CO
 • wygodna regulacja urządzeń za pomocą prostych w obsłudze sterowników, aplikacji na smartfony
 • możliwość tworzenia harmonogramów działania instalacji
 • uruchamianie i zarządzanie instalacją ogrzewania także poza domem
 • mniejsza emisja szkodliwych składników do atmosfery

Gdzie można kupić systemy Smart Home?

Obecnie systemy Smart Home oferowane są przez wiele sklepów. Jednym z ich dostawców jest firma SALUS Controls, w której ofercie znajduje się szeroka gama produktów dostępnych dla klientów, którym zależy na niezawodnych rozwiązaniach. Wybierz nowoczesne systemy inteligentnego domu i skorzystaj z rozwiązań, dzięki którym zarządzanie Twoim domem oraz jego instalacjami i urządzeniami stanie się jeszcze łatwiejsze!

Sprawdź:  Ściana codziennie inna - farby magnetyczne
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Panele winylowe – obalamy mity!

Wraz z rosnącą popularnością paneli winylowych coraz więcej osób odkrywa ich niezwykłe zalety i praktyczne korzyści wynikające z ich użytkowania. Podłogi winylowe to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale także doskonałe…
Zobacz

Jak wybrać płytki do salonu?

Podejmując decyzję o wyborze płytek do salonu trzeba wziąć pod uwagę takie parametry, jak sposób wykończenia, wzór czy kolorystyka. Wybór jest zatem znacznie trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. O czym…
Zobacz